OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 2. Niedziela zwykła, 16 stycznia 2022 roku

2022-01-15 19:00:58

2. Niedziela zwykła

1. Dziękuję grupie sprzątającej za porządki w kościele i za złożone ofiary. W następnej kolejności proszę o sprzątanie takie osoby jak: Barbara Żarnowska, Zofia Leputa, Marek Źrebiec.

2. Dziś składka inwestycyjna.

3. Jutro, tj. w poniedziałek – wypada wspomnienie św. Antoniego, Opata.

4. We wtorek rozpoczniemy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan; po mszy św. będziemy modlić się Koronką do Bożego Miłosierdzia za zmarłych w wypominkach rocznych.

5. W środę wypada Uroczystość św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa, głównego Patrona naszej diecezji, po mszy Nowenna do MB Nieustającej Pomocy i nowenna do św. Patronów diecezji z racji 19. dnia miesiąca. W tym dniu mszę św. w int. wszystkich diecezjan odprawi przy udziale kapłanów, kanoników kapituł w katedrze rzeszowskiej o godz. 18.00 J.E. Ks. Bp Ordynariusz.

6. W piątek wypada wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy; po mszy sw. będzie nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i modlitwy za przyczyną św. s. Faustyny i adoracja jej relikwii, ze względu na trzeci piątek miesiąca.

7.  W sobotę – uczniowie klasy 7 niech przyjdą na mszę św., po której będą modlitwy za przyczyną św. Jana Pawła II i adoracja jego relikwii oraz spotkanie przygotowujące do sakramentu bierzmowania.

8. Do udziału we mszy św. niedzielnej o godz. 9.30 z racji kolędy w tej formie, ze względu na trwający stan epidemii, zapraszam za tydzień, w niedzielę dla mieszkańców rejonu Dół do Kółka Rolniczego. Po kolędowaniu będą dla nich broszury i obrazki kolędowe.

9.  Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Tygodnik katolicki Niedziela jak i Gość Niedzielny są godne uwagi. Każdy znajdzie w tych czasopismach coś dla siebie.

PONIEDZIAŁEK (17 stycznia): + Elżbieta Wielgosz (17 msza greg.);

WTOREK (18 stycznia): + Elżbieta Wielgosz (18 msza greg.);

ŚRODA (19 stycznia): + Elżbieta Wielgosz (19 msza greg.);

CZWARTEK (20 stycznia): + Elżbieta Wielgosz (20 msza greg.);

PIĄTEK (21 stycznia): + Elżbieta Wielgosz (21 msza greg.);  zaś w Gorlicach-Farze: w int. Małgorzaty i Dariusza - z ok. Dnia Babci i Dziadka - z int. wnuka Jasia;

SOBOTA (22 stycznia): + Elżbieta Wielgosz (22 msza greg.);

NIEDZIELA (23 stycznia):

800: + Elżbieta Wielgosz (23 msza greg.);

930: o potrzebne łaski, o zdrowie i błog. Boże w Nowym Roku dla mieszkańców Kątów z rejonu Dół do Kółka Rolniczego;

1100 : za parafian.