OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 3. Niedziela zwykła, 24 stycznia 2021 roku - Niedziela Słowa Bożego

2021-01-23 12:20:46

3. niedziela zwykła, Niedziela Słowa Bożego

Link do transmisji https://www.youtube.com/channel/UCtOaLR6-TiH3IE43KOvC3qA

1.    Serdeczne podziękowanie składam wyznaczonym parafianom za dokonane ostatnio porządki w kościele i piękne kwiaty. Teraz proszę o sprzątanie następujące osoby: Zofia Kazecka, Jan Piątek, Teresa Piwowar.

2.    Dzisiaj przeżywamy z woli papieża Franciszka Niedzielę Słowa Bożego. Sięgnijmy po Pismo święte i miejmy szacunek dla Słowa Bożego.

3.    Bardzo dziękuję za składkę inwestycyjną (1550 zł) i za wszelkie ofiary. Bóg zapłać też Wspólnocie Leśnej za hojność na rzecz podejmowanych inwestycji parafialnych (3500 zł).  Na mszę św. o godz. 14.00 i na wspólne kolędowanie zapraszam mieszkańców Kątów – od Kółka Rolniczego do Państwa Nawracajów.

4.    Jutro zakończymy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan pod hasłem: Trwajcie w Mojej Miłości, a przyniesiecie obfity owoc.

5.    W poniedziałek wypada święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła, we wtorek – wspomnienie św. Tymoteusza i Tytusa, biskupów, po mszy św. wypominki roczne, koronka do Bożego Miłosierdzia za zmarłych, w środę – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, w czwartek – wspomnienie św. Tomasza, kapłana i Doktora Kościoła.

6.    Przypominam, że dzisiaj na wniosek Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski przeżywamy Dzień solidarności z Chorwacją – po mszach świętych wspieramy ofiarami do puszek poszkodowanych w trzęsieniu ziemi, które pod koniec grudnia ubiegłego roku nawiedziło ten kraj.

7.    We wtorek – będzie zbiórka ministrantów i lektorów po mszy św. zaś w piątek – po mszy św. – KSM.

8.    Zachęcam do czytania prasy katolickiej i oglądania naszych transmisji i dziękuję za dzisiejszą transmisję on-line mszy św. o godz. 11.00.

PONIEDZIAŁEK (25 stycznia): + Józef (greg.);

WTOREK (26 stycznia): + Józef (greg.);

ŚRODA (27 stycznia): + Józef (greg.);

CZWARTEK (28 stycznia): + Józef (greg.);

PIĄTEK (29 stycznia) + Józef (greg.);

SOBOTA (30 stycznia): + Józef (zakończenie greg.);

NIEDZIELA (31 stycznia):

800: w 25. roczn. śl. Marii i Józefa – dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błog. Boże, opiekę MB dla srebrnych Jubilatów i całej rodziny;

1100 : za parafian;

1400: + Stanisław Pec – z int. syna Dariusza