Wyszukiwarka

Ogłoszenia parafialne 3nd W. P. - 03.03.2013

2013-03-02 20:47:36

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - 3 Nd. Wielkiego Postu - 03.03.2013

1. Serdecznie dziękuję za wysprzątanie świątyni i za ofiary na kwiaty . Bóg zapłać !

Na ten tydzień proszę rodziny : Małgorzaty Źrebiec , Janiny Krężel , Weroniki Ciekielskiej .

2. Jutro wspomnienie św. Kazimierza , imieniny Ks. Bpa Ordynariusza , pamiętajmy o modlitwie za Bpa

3. Nabożeństwa : - dzisiaj Gorzkie Żale o 14.00 z kazaniem pasyjnym,składka na kwiaty do grobu

- wtorek : Koronka do Miłosierdzia Bożego za zmarłych

- środa : nowenna do Matki Bożej N. P. z modlitwami w różnych intencjach parafii ...

- piątek : Droga Krzyżowa o 17.00 / niedziela : Gorzkie Żale o 14.00

4. Spotkania : - wtorek – 05.03 - zbiórka ministrantów o 16.00 ; na Mszę św.i spotkanie przyjdą kandydaci do bierzmowania

- środa - 06.03 - po wieczornym nabożeństwie zapraszam na spotkanie wszystkich , którzy chcieliby we wspólnocie wzmacniać swoją wiarę,do czego zachęcał nas ks. Rekolekcjonista

- piątek – 08.03 – zapraszam młodzież na spotkanie po Mszy św.

5. W związku z planem zagospodarowania cmentarza , konieczna jest konsultacja z Proboszczem i P. grabarzem co do miejsca pochówku . Przypominam o zachowaniu porządku na cmentarzu , o właściwą segregację śmieci . Uszanujmy cudzą pracę .

6. W związku z Waszą zgodą na remont kościoła – wymianę posadzki i ogrzewania , którą wyraziliście w czasie kolędy...przystępujemy do realizacji tego projektu . W najbliższych dniach panowie z Rady Parafialnej przyjdą do Was po I ratę za I kw.w wysokości 100 zł.

od numeru . Proszę przyjmijcie ich życzliwie , bez zbędnych komentarzy pod ich adresem . Oni to robią społecznie dla parafii , a więc dla nas . Proszę włączmy się wszyscy w to dobre Boże dzieło , a Pan Bóg nam pobłogosławi .

Kto ma możliwość odpisu od podatku ,proszę aby pomyślał o naszej wspólnocie parafialnej

7. Składam serdeczne podziękowanie Wam wszystkim , którzy w jakikolwiek sposób przyczyniliście się do przeprowadzenia rekolekcji ewangelizacyjnych . Dziękuję za modlitwę , za wieloraką pomoc . Pani Małgorzacie Mroczka za wszechstronną pomoc w czasie rekolekcji , Paniom Dyrektorkom i nauczycielom za pomoc w rekolekcjach szkolnych . I Wam za aktywne uczestnictwo w rekolekcjach , za ofiary składane na rekolekcjach. Bóg zapłać ! Teraz jest czas , aby trwać w postanowieniach , żyć z Jezusem na co dzień ,a czas Wielkiego Postu w tym sprzyja .Sięgajmy po prasę katolicką .

8. W prasie katolickiej przeczytamy ; w ,,Niedzieli '' o Benedykcie XVI - rzeczowa ocena pontyfikatu ; w ,, Drodze '' - ,,Pochwała humoru'' ; - w Źródle'' - ,,Kroki do zmartwychwstania '' ; - w Arce'' - ,, Patronowie dobrej spowiedzi'' ; w ,,Gościu N.''

- dodatek – film o Benedykcie XVI ; -,, Miłujcie się '' ; ,,Egzorcysta '' - o zagrożeniach duchowych - w cenie 10 zł.Na stronie inter.parafii są zdjęcia i konferencje z rekolekcji.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

INTENCJE MSZALNE :

- poniedziałek – 04.03 - + Zofia Grzywacz / - wtorek - 05.03 - za parafian

- środa - 06.03 - dziękcz. za wszystkie łaski otrzymane od Boga i Maryi z prośbą o dalszą opiekę i zdrowie dla rodz. Parylaków

- czwartek – 07.03 - o Boże błog. i potrzebne łaski dla rodz. Ciekielskich

- piątek - 08.03 - o zdrowie i błog. Boże dla kobiet naszej parafii – int. Koła Gospodyń

- sobota – 09.03 - + Władysław i Helena Roman – w r. śm.

- niedziela - 09.03 - g.08.00 - za parafian

- g.11.00 - o Boże błog. i opiekę M. B. dla sióstr i ich rodzin z róży p.Heleny Źrebiec

- g. 14.45 - dziękcz. za opiekę nad rodziną

Kategorie wpisu: Archiwum
« powrót
Kreator stron internetowych - strona bez programowania