OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 4. Niedziela wielkanocna, 21 kwietnia 2024 roku

2024-04-20 13:12:56

4. Niedziela Wielkanocna

1.  Serdecznie dziękuję za sprzątanie kościoła i za złożone ofiary. Za tydzień proszę następujące osoby: Barbara Żarnowska, Zofia Leputa, Wioletta Źrebiec, Krystyna Piwowar, Grzegorz Źrebiec. Będzie chodziło też o dokładniejsze porządki wokół kościoła i na parkingu łącznie z opryskiem. Zaś przed Odpustem o porządki i wykoszenie trawy: Elżbieta Mlicka, Teresa Kostrząb, Eugeniusz Leputa, Marta Źrebiec, Krystyna Rucińska, Monika Majka, Patrycja Kazecka.

2.  Dziś Odpust w Faliszówce i w całym Kościele rozpoczęcie Tygodnia modlitw o powołania do Kapłaństwa i życia konsekrowanego pod hasłem: Zróbcie wszystko, cokolwiek wam powie. Składka na cele diecezjalne oraz nasze inwestycje.

3.  Jutro 22. dzień miesiąca, a więc dzień modlitwy za przyczyną św. Jana Pawła II a na koniec adoracja jego relikwii.

4.  We wtorek wypada Uroczystość św. Wojciecha Biskupa i Męczennika, Głównego Patrona Polski, Odpust w Brzezowej.

5.  W środę – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy i spotkanie duszpasterskie z Radą Parafialną.

6.  W czwartek wypada święto sw. Marka Ewangelisty. Po mszy św. będzie próba komunijna.

7. Codziennie w tym tygodniu powołaniowym będziemy żarliwie modlić się o nowe powołania do kapłaństwa i życia konsekrowanego oraz w intencji Wyższego Seminarium Duchownego w Rzeszowie.

8.  Są już też zapisy na wakacyjną oazę dla dzieci i młodzieży, wszelkie informacje są na kolorowym zachęcającym plakacie.

9.  Zachęcam nadal do czytania Pisma św. i prasy katolickiej.

PONIEDZIAŁEK (22 kwietnia): + Katarzyna Pec i zm. z rodz.;

WTOREK (23 kwietnia): + Jerzy Piwowar;

ŚRODA (24 kwietnia): + Paweł i Franciszek Stoś, Walenty i Kunegunda Gondek, Helena i Jan Gondek, Michał i Stanisław Stoś, Anna i Jan Ciomcia;

CZWARTEK (25 kwietnia): o zdrowie, potrzebne łaski, opiekę MB Nieustającej Pomocy w rodzinie Stosiów;

PIĄTEK (26 kwietnia): + Michał i Janina Gierlasińscy;

SOBOTA (27 kwietnia): + Stanisław Parylak (8 roczn. śm.) – int. od córki Celiny z rodz.;

NIEDZIELA (28 kwietnia):

800: za parafian;

1100 : + Magdalena i Władysław Źrebiec.