OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 7. Niedziela zwykła, 20 lutego 2022 roku

2022-02-20 07:22:48

7. Niedziela zwykła

1.  Bóg zapłać osobom sprzątającym za porządek w kościele i za złożone ofiary. Proszę o te czynności w następnej kolejności takie osoby jak: Adam Wokurka, Paulina Źrebiec, Maria Wokurka.

2.  Dziś składka inwestycyjna.

3.  We wtorek wypada święto Katedry św. Piotra Apostoła; po mszy św. będziemy modlić się Koronką do Bożego Miłosierdzia za zmarłych w wypominkach rocznych i za przyczyną św. Jana Pawła II w obecności jego relikwii, z racji 22. dnia miesiąca.

4.  W środę – wspomnienie św. Polikarpa, biskupa i męczennika; po mszy Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

5.  W drugim tygodniu ferii zimowych również będą odbywać się spotkania instruktażowe dla dzieci.

6.  Pani Dyrektor ogłasza rekrutację w dniach od 21 lutego do 8 marca br. do oddziału przedszkolnego dla dzieci sześcioletnich i pięcioletnich w Kątach na nowy rok szkolny 2022/23. Zapisy będą możliwe w głównym budynku szkoły w godzinach urzędowania czyli pracy szkoły, zaś wniosek konieczny do wypełnienia dostępny jest w placówce oraz na stronie internetowej szkoły: katy.edu.pl

7. Zachęcam do czytania prasy katolickiej: Tygodnika katolicki Niedziela i Gościa Niedzielnego prezentujących różne tematy. Każdy znajdzie coś interesującego dla siebie.

8.  Dzieciom życzymy miłych, spokojnych i bezpiecznych ferii zimowych, w drugim tygodniu ich trwania.

9.  Módlmy się intensywnie o pokój na Ukrainie.

PONIEDZIAŁEK (21 lutego): + Andrzej Mania i Stanisław Kwiatek;

WTOREK (22 lutego): + babcie i dziadkowie: Leśniakowie, Gierlasińscy, Kwiatek i Dynia;

ŚRODA (23 lutego): + Adela i Franciszek Jankowicz;

CZWARTEK (24 lutego): + Paweł Źrebiec;