OGŁOSZENIA PARAFIALNE, Święto Chrztu Pańskiego, 8 stycznia 2023 roku

2023-01-07 22:04:49

Święto Chrztu Pańskiego

1.  Bardzo dziękuję Parafianom sprzątającym ostatnio za porządki w kościele i ofiary z tego tytułu. Teraz proszę o sprzątanie następujące osoby: Teresa Stoś, Celina Kogut, Małgorzata Ziomek, Stanisława Nawracaj, Bożena Czepiga.

2.  Dziś: Święto Chrztu Pańskiego. Dziękujemy Bogu za nasz chrzest przyjęty w dzieciństwie, za rodziców chrzestnych i za księży – szafarzy tego sakramentu. Dziś też po mszach świętych – adoracja relikwii bł. Jerzego Popiełuszki, Kapłana i Męczennika.

3.  Za tydzień w niedzielę będzie składka inwestycyjna.

4.  We wtorek zapraszam do udziału w Koronce za zmarłych z wypominków rocznych po mszy św., a po liturgii proszę panie wolontariuszki z Parafialnego Zespołu Caritas i nowych chętnych oraz Radnych Parafialnych o przybycie na spotkanie opłatkowe.

5.  W środęnowenna do MB Nieustającej Pomocy. Piszmy podziękowania i prośby za przyczyną Maryi.

6.  W czwartek po mszy sw. będzie krótka celebracja dla kandydatów do sakramentu bierzmowania z klas 7 i 8.

7.  Ciąg dalszy wizyty duszpasterskiej: w piątek od godz. 15.00: 16 domów w stronę Nowego Żmigrodu, w sobotę – Dół od godz. 9.00 – 25 domów.

8.  Ogłoszenia społeczne o rekrutacji do oddziału przedszkolnego i do pierwszej klasy oraz dotyczące zapisów na węgiel już czytałem w piątek – są one w gablotce parafialnej.

9.  Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

PONIEDZIAŁEK (9 stycznia): + zm. rodzice Ciekielscy i Buczyńscy;

WTOREK (10 stycznia): + Stanisław Krężel – int. od córki Angeliki;

ŚRODA (11 stycznia): + Stanisław Krężel – int. od syna Tomasza z rodziną;

CZWARTEK (12 stycznia): + Stanisława Parylak (9 roczn. śm.);

PIĄTEK (13 stycznia) + Irena Oleszczuk – int. od męża;

SOBOTA (14 stycznia): z Róży Jana Stosia – dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze i o opiekę MB dla członków;

NIEDZIELA (15 stycznia):

800: za parafian;

1100 : + Danuta Pec (6 roczn. śm.) – int. od córki z rodziną.